Сайт вчителя ССЗШ № 81 ім. П. Сагайдачного м. Львова Наталії Романівни

 

анатомія людини

матеріали для вивчення шкільного курсу анатомії людини і як джерело додаткової інформації з цього розділу біологіїАнатомія людини (з грецької. ανά, aná — верх і τομή, tomé — різати) — розділ анатомії, що вивчає органи та системи органів людського тіла. Анатомія людини вивчає зовнішні форми і пропорції тіла людини і його частин, окремі органи, їхню мікроскопічну та макроскопічну будову. Нормальна, або систематична анатомія людини вивчає будову «нормальної», тобто здорової людини, причому систематично, тобто з розбиттям на системи органів, а потім на органи, відділи органів та тканини.

Анатомія людини має клінічні підрозділи: Патологічна анатомія (патоморфологія) вивчає вражені хворобою органи та тканини.Топографічна (хірургічна) анатомія вивчає будову тіла ділянками, з урахуванням положення органів та їхніх взаємовідношень відносно одне одного та відносно скелету людини. (https://uk.wikipedia.org/wiki/Анатомія_людини)

 

Атлас з анатомії людини : http://kingmed.info/knigi/Anatomia/book_2396/Atlas_anatomiyi_lyudini_2-e_vidannya-Netter_F_Chaykovskiy_YuB-2004-djvu

 Создан 06 окт 2018